Nasze prace

Kim jesteśmy

DCA to studio projektowe, które działa w zakresie architektury wnętrz komercyjnych, użyteczności publicznej, inwestycji prywatnych, sztuki użytkowej oraz architektury. Dodatkowy zakres jaki świadczymy to pełna koordynacja i planowanie procesu inwestycyjnego – zastępstwo Inwestorskie.

Prace realizowane są całościowo, począwszy od pierwszej kreski, poprzez stworzenie kompleksowego projektu, koordynację prac wykonawczych, aż po nadzór autorski. Współpraca z zaufanymi ekipami wykonawców i projektantów różnych branż pozwala na szybkie i elastyczne prowadzenie projektu.

Atutem Studia DCA  jest nieszablonowe, indywidualne podejście do każdej projektowanej przestrzeni oraz umiejętność elastycznego dopasowania się do stylistyki narzucanej przez klienta, projektowanego miejsca, jego funkcji oraz aspektu biznesowego inwestycji.

Tworzone są tu zarówno projekty nowoczesne wykorzystujące nowe materiały i technologie, jak i klasyczne, bazujące na znanych stylach architektonicznych. Często łączone są oba nurty co pozwala uzyskać oryginalne, niespotykane efekty.

Projekty oprócz efektu wizualnego wspierają podstawowe funkcje miejsca oraz ułatwiają jego użytkowanie. Rozpoczynając współpracę z klientem Studio rozpoznaje jego potrzeby i wedle nich kreuje nową przestrzeń. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala prowadzić firmę zgodnie z wysokimi standardami zarówno projektów jak i obsługi klienta.

Iwona Bakuła - Właściciel

Architekt. Absolwentka Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej nr MA/025/06

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Pokaż dane kontaktowe

DCArchitekci

ul. Stare Nalewki 4/12
00-242 Warszawa
tel.: +48 505 640 860
e-mail: info@dcarchitekci.pl

www.dcarchitekci.pl

NAPISZ DO NAS

 

Formularz kontaktowy

Pokaż dane kontaktowe